Kreslenie pravou hemisférou – suchý pastel

výtvarné

Maľovanie pravou mozgovou hemisférou - suchý pastel

O čom to je?
Môžeš mať všetko, čo naozaj zo srdca chceš !
Plním Vaše sny , ľahkou technikou v krátkom čase Vás naučím kresliť aj maľovať . Nejedná sa o bežný kurz kreslenia s technikou , ktorá sa vyučuje na našich školách. Tajomstvo kreslenia a maľovania pravou mozgovou hemisferou spočíva v aktivovaní " odomknutí " pravej mozgovej hemisfery a využití jej neobmedzených schopností. Prepojiť pravú mozgovú hemisferu s ľavou mozgovou hemisférou a spojiť sa so svojim srdcom.
Jednoducho povedané spoločne prebudíme časť vášho " JA" , ktoré cíti, vidí a vie , bez toho , aby to bolo patrične odôvodnené, vypočítané a racionálne vysvetlené.
Mojou úlohou na kurze je naučiť Vás vidieť veci a život okolo Vás inými očami, ako ste ho doposiaľ videli. Naučíte sa nielen kresliť - maľovať, ale aj vnímať, tvoriť a naplno prežívať svoj skutočný život.
Jednoduchou technikou kreslenia- maľovania sa nemožné stáva možným a každý na konci kurzu odchádza s vlastnoručne nakresleným portrétom, alebo namaľovaným iným nádherným obrazom. Dôkazom sú šťastné úsmevy desiatky absolventov kurzov , ktorých si môžete pozrieť vo fotodokumentáciach.

Pre koho je kurz vhodný?
Najnižšia veková kategória je 12 rokov, horná hranica veku je neobmedzená. Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne skúseností s kreskenim či s maľovaním , ale aj pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v kreslení či maľovaní, prípadne potrebujú úspešne uspieť na prijímacích skúškach na výtvarné školy.
Kurz odporúčam, pre ľudí trpiacích syndrómom vyhorenia, straty dôvery v seba , straty sebavedomia , sebaprijatia , sebahodnoty , pre ľudí trpiacich migréna, psychickými poruchami a inými zdravotnými problémami, spôsobených nadmernou psychickou zaťažou.